Anna Jovancic od 16 lat prowadzi biznes offshore, czyli specjalizuje się w tworzeniu optymalnych podatkowo struktur dla firm. Specjalizuje się w zakładaniu spółek w tzw. rajach podatkowych np. na Belize czy wyspach St Vincent’a, jak w i krajach gdzie opodatkowanie jest bardzo korzystne np. Singapurze, Hong Kongu czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mieszkała w 11 krajach, jeśli wziąć Szkocję jako osobny kraj. Wiele przeprowadzek podyktowanych było celami związanymi z biznesem offshore. Zaczęło się od wyjazdu do Gibralataru, gdy było to jeszcze miejsce korzystne dla tego typów celów.

Zrobiła prób i błędów. Dzięki temu poznała dobrze tą branże.

Od 4 lat mieszka w Kuala Lumpur w Malezji. Bardzo lubi Azję, głównie ze względu na klimat. Jest współwłaścicielką TMS Group, która w tym momencie ma ok. 1000 aktywnych klientów i 3 biura – w Singapurze, Malezji i Dubaju. Firma ma licencję na zakładanie spółek w Zjednoczonych Emiratach. W sumie Anna założyła już ponad 5000 spółek w trakcie swojej kariery zawodowej.

Na konferencji #EventBPG opowie o korzyściach z założenia e-biznesu w Singapurze, Hongkongu lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli nawet w tym momencie ta wiedza nie jest Ci potrzebna, to warto wiedzieć na przyszłość o rozwiązaniach pozwalających na zoptymalizowanie i zabezpieczenie biznesu.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz tutaj.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]