Jedną z możliwości finansowania stylu życia niezależnego od lokalizacji są nieruchomości. Na polskich konferencjach poświęconych tematyce inwestowania bardzo często wśród prelegentów można znaleźć Jerzego Sempowicza, który przyjął także zaproszenie na #EventBPG.

Każdy z prelegentów konferencji #EventBPG przedstawił swoją drogę od początku kariery. W przypadku Jerzego była to praca na emigracji. Po kilku latach w Niemczech miał środki, które chciał w jakiś sposób zainwestować. Padło na nieruchomości, które ciężko ukraść pod względem fizycznym i prowadzą do wolności finansowej.

Każda z osób zarabiająca pieniądze i tworząca biznesy zada sobie na pewnym etapie pytanie – gdzie je zainwestować?

Jerzy w swojej prezentacji wymienił kilkanaście możliwości – surowce, giełda, technologie, startupy i inne. Sam jednak wciąż bardzo lubi biznes oparty na nieruchomościach. Szczególnie trudne przypadki, które w praktyce zaprezentował uczestnikom konferencji. Dzięki użyciu szerokiego wachlarza instrumentów potrafi zarobić na tzw flipach (czyli kupnie nieruchomości w gorszym stanie i sprzedaż odnowionej) nawet kilkadziesiąt tysięcy w kilka tygodni.

Jako niewątpliwą zaletę nieruchomości podał też fakt, że przy wielu zawirowaniach łatwiej utrzymać prawo do nieruchomości. Przykładem są budynki, które po wojnie wróciły do właścicieli. Osoby inwestujące w papiery wartościowe niestety pozostali z bezwartościowymi papierami.

Dlatego dla osób zaangażowany w ten sposób inwestowania wystąpienie stanowiło bezcenną wartość merytoryczną. Jerzy na realnych przykładach pokazał,że się da i można w Polsce zarabiać na nieruchomościach. Zarówno pod kątem szybkich transakcji kupna i sprzedaży, jak i wynajmując je długoterminowo.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]